Nabídka

Čištění koberců a čalounění

Klasickou metodou vám vyčistíme koberce, sedací soupravy, čalounění dveří, matrace, kuchyňské rohové lavice, kancelářské židle atd. Používáme kvalitní čistící přípravky Kärcher, které oživí vzhled i barvu čištěného povrchu. 

Půjčovna čistících strojů

JEDNOČERPADLOVÝ EXTRAKTOR KÄRCHER PUZZI 100 SUPER A PUZZI 10/1 SUPER


Stroje jsou vybaveny nádobami objemu 10 l na čistou vodu s čistícím médiem a druhou na vodu znečištěnou. Puzzi Super je osazen jedním pístovým čerpadlem s výkonem 1 l vody za minutu. Odsávání znečištěné vody z čištěné plochy zajišťuje sací turbína.
Stroje jsou vybaveny stříkací a sací hadicí o délce 2,5 m, dělitelnou kovovou trubkou a hubicí na čištění koberců. Navíc je stroj vybaven ruční hubicí, která slouží k čištění čalouněného nábytku.
Stroj vhodný zejména k půjčování. Je určený především k čištění a údržbě menších ploch.

Všechny stroje si lze zapůjčit na vámi potřebnou dobu. V ceně je pronájem, dovoz k vám domů (v rámci Frýdku-Místku zdarma,) předvedení stroje a čistící přípravek. Při předání je sepsána smlouva o pronájmu a vybrána kauce. Pokud bude stroj předán v pořádku zpět, kauce bude vrácena v plné výši. Při zapůjčení strojů mimo Frýdek-Místek vám bude účtována doprava 8,-Kč/km.


Martina Novotná
Na Drahách 247
739 25  Sviadnov
IČ: 87475481
info@topuklid.com +420 774 774 682

Tady působíme Tady působíme

100% záruka spokojenosti


Ukázky naší práce