Nabídka

Čištění párou

Nabízíme k zapůjčení profi parní čistič k vyčištění všech povrchů v domácnosti – obkladů, dlažeb, plovoucích podlah, zrcadel, oken, sanitární keramiky atd. Díky speciálnímu příslušenství lze snadno odstranit vodní kámen, usazeniny z mýdla nebo zašlé spáry v obkladech. Pára výborně odstraňuje mastné usazeniny na obkladech v kuchyni, připáleniny ze sporáků, keramických desek, pečících trub atd. Lze použít i na dřevěné obklady, dveře, kuchyňské linky a nábytek. S parní tryskou lze vyčistit i nedostupná místa jako topná tělesa, odpady atd.

Čištění koberců a čalounění

Klasickou metodou vám vyčistíme koberce, sedací soupravy, čalounění dveří, matrace, kuchyňské rohové lavice, kancelářské židle atd. Používáme kvalitní čistící přípravky Kärcher, které oživí vzhled i barvu čištěného povrchu. Pro majitele automobilů nabízíme kompletní čištění interiéru dle dohody - u nás v garáži nebo u vás doma.

Půjčovna čistících strojů

Všechny stroje si lze zapůjčit na vámi potřebnou dobu. V ceně je pronájem, dovoz k vám domů v rámci Frýdku-Místku a předvedení stroje. U čističe na koberce je v ceně i čistící přípravek. Při předání je sepsána smlouva o pronájmu a vybrána kauce. Pokud bude stroj předán v pořádku zpět, kauce bude vrácena v plné výši. Při zapůjčení strojů mimo Frýdek-Místek vám bude účtována doprava 5,-Kč/km.


Martina Novotná
Na Drahách 247
739 25  Sviadnov
IČ: 87475481
info@topuklid.com +420 774 774 682

Tady působíme Tady působíme

100% záruka spokojenosti


Ukázky naší práce